Lot No.: | 7 |
Author: | Baltzer Jan Jiří (1738 - 1799) |
Artwork Name: | Sv. Barbora, 2. polovina 18. století |
Technique: | hand colored etching |
Dimensions: | rozměr papíru: 150:95 mm |
Signature: | signováno dole uprostřed v desce |
Finish: | grafika je adjustovaná na kartonu, Stav: průměrný |
Estimate: | 600 CZK - 1000 CZK |
Starting Price: | 300 CZK |