Aukční položka číslo: | 7 |
Autor: | Baltzer Jan Jiří (1738 - 1799) |
Název díla: | Sv. Barbora, 2. polovina 18. století |
Technika: | kolorovaný lept |
Rozměr: | rozměr papíru: 150:95 mm |
Značeno: | signováno dole uprostřed v desce |
Adjustace: | grafika je adjustovaná na kartonu, Stav: průměrný |
Odhadní cena: | 600 Kč - 1000 Kč |
Vyvolávací cena: | 300 Kč |