Lot No.: | 84 |
Author: | Mucha Alfons |
Artwork Name: | Měsíce v roce, 12 ks |
Technique: | xylografie adjustované na kartonu |
Dimensions: | karton: 62x56 cm, xylografie: 10x10 cm |
Signature: | signováno vpředu, značeno v tisku |
Finish: | stav: dobrý |
Estimate: | 4000 CZK - 6000 CZK |
Starting Price: | 2400 CZK |