Aukční položka číslo: | 84 |
Autor: | Mucha Alfons |
Název díla: | Měsíce v roce, 12 ks |
Technika: | xylografie adjustované na kartonu |
Rozměr: | karton: 62x56 cm, xylografie: 10x10 cm |
Značeno: | signováno vpředu, značeno v tisku |
Odhadní cena: | 4000 Kč - 6000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2400 Kč |