Aukční položka číslo: 84
Autor: Mucha Alfons
Název díla: Měsíce v roce, 12 ks
Technika: xylografie adjustované na kartonu
Rozměr: karton: 62x56 cm, xylografie: 10x10 cm
Značeno: signováno vpředu, značeno v tisku
Adjustace: stav: dobrý
Odhadní cena: 4000 Kč - 6000 Kč
Vyvolávací cena: 2400 Kč