Lot No.: | 102 |
Author: | Postupa Ladislav |
Artwork Name: | Zaujetí, 60. léta 20. století |
Technique: | gelatin silver print |
Dimensions: | 40x30 cm |
Signature: | signováno a razítkováno vzadu |
Finish: | volný list, stav: dobrý |
Origin: | soukromá sbírka v Praze |
Estimate: | 2000 CZK - 3000 CZK |
Starting Price: | 300 CZK |