Zaujetí, 60. léta 20. století - Artmozaika.eu
Aukční položka číslo: 102
Autor: Postupa Ladislav
Název díla: Zaujetí, 60. léta 20. století
Technika: bromostříbrná fotografie
Rozměr: 40x30 cm
Značeno: signováno a razítkováno vzadu
Adjustace: volný list, stav: dobrý
V majetku: soukromá sbírka v Praze
Odhadní cena: 2000 Kč - 3000 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč