Lot No.: | 94 |
Author: | Postupa Ladislav (1929 - 2016) |
Artwork Name: | Akt, 60. léta 20. století |
Dimensions: | 60x51 cm |
Signature: | signováno vzadu |
Origin: | z pozůstalosti autora |
Estimate: | 10000 CZK - 14000 CZK |
Starting Price: | 8000 CZK |