Lot No.: | 93 |
Author: | Postupa Ladislav (1929 - 2016) |
Artwork Name: | Krab, 1963 |
Dimensions: | 59x47 cm |
Signature: | signováno a značeno vzadu |
Estimate: | 11000 CZK - 16000 CZK |
Starting Price: | 10000 CZK |