Lot No.: | 2 |
Author: | Bartůšek Jan (1935 - 1993) |
Artwork Name: | Elektrárenské věže, 60. léta 20. století |
Dimensions: | 40x26 cm |
Signature: | signováno vzadu |
Estimate: | 2000 CZK - 3500 CZK |
Starting Price: | 1500 CZK |