Aukční položka číslo: | 2 |
Autor: | Bartůšek Jan (1935 - 1993) |
Název díla: | Elektrárenské věže, 60. léta 20. století |
Rozměr: | 40x26 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Odhadní cena: | 2000 Kč - 3500 Kč |
Vyvolávací cena: | 1500 Kč |