30/1/2020
Lot No.: | 66 |
Author: | Jiránek Vladimír (1938 - 2012) |
Artwork Name: | PF 1977, Buď veselý |
Technique: | litografie signovaná |
Dimensions: | :105 mm |
Starting Price: | 1 CZK |
Artist Info: |