Lot No.: | 187 |
Author: | Znoj Jan (1905 - 1950) |
Artwork Name: | Zachránce, okolo roku 1925 |
Technique: | terakotová plastika |
Dimensions: | výška: 44,5 cm |
Signature: | značeno na podstavci |
Finish: | condition: mírně poškozeno |
Estimate: | 5000 CZK - 7000 CZK |
Starting Price: | 2500 CZK |