Lot No.: | 185 |
Author: | Porcelánka Loučky u Karlových Varů |
Artwork Name: | Windsor, soubor 6 ks hrnečků s podšálky, 70. Léta 20. století |
Technique: | zlacený porcelán |
Dimensions: | výška šálku 5 cm, průměr podšálku 11,5 cm |
Signature: | značeno vespod |
Finish: | volné, condition: intaktní |
Estimate: | 3000 CZK - 4000 CZK |
Starting Price: | 2000 CZK |