Lot No.: | 119 |
Author: | Trnka Jiří (1912 - 1969) |
Artwork Name: | Pod lampou, 30. léta 20. století |
Technique: | olej na plátně (malířská lepenka) |
Dimensions: | 40x26 cm |
Finish: | rám, condition: dobrý |
Origin: | z majetku rodiny autora |
Estimate: | 200000 CZK - 300000 CZK |
Starting Price: | 150000 CZK |