Lot No.: | 118 |
Author: | Trnka Jiří (1912 - 1969) |
Artwork Name: | Žlutá kytice v modrém džbánu, 40. - 50. léta 20. století |
Dimensions: | výřez pasparty: 39x28 cm |
Signature: | signováno vpředu vpravo dole |
Finish: | pasparta, sklo, rám, condition: dobrý |
Origin: | z majetku rodiny autora |
Estimate: | 150000 CZK - 200000 CZK |
Starting Price: | 100000 CZK |