Lot No.: | 99 |
Author: | Hejna Václav (1914 - 1985) |
Artwork Name: | Geometrická kompozice, 1965 |
Technique: | frottage |
Dimensions: | 70x96 cm |
Signature: | signováno vpředu vpravo dole |
Finish: | sklo, rám, condition: poškozeno |
Estimate: | 8000 CZK - 10000 CZK |
Starting Price: | 4000 CZK |
Artist Info: |