Aukční položka číslo: | 99 |
Autor: | Hejna Václav (1914 - 1985) |
Název díla: | Geometrická kompozice, 1965 |
Technika: | frotáž |
Rozměr: | 70x96 cm |
Značeno: | signováno vpředu vpravo dole |
Adjustace: | sklo, rám, stav: poškozeno |
Odhadní cena: | 8000 Kč - 10000 Kč |
Vyvolávací cena: | 4000 Kč |