Lot No.: | 52 |
Author: | Dostál František (1938 - ----) |
Artwork Name: | Z cyklu Letní lidé, 1985 |
Technique: | gelatin silver print |
Dimensions: | 17x23 cm |
Signature: | signováno a značeno vzadu |
Finish: | pasparta, condition: dobrý |
Estimate: | 4000 CZK - 6000 CZK |
Starting Price: | 2000 CZK |