Aukční položka číslo: | 52 |
Autor: | Dostál František (1938 - ----) |
Název díla: | Z cyklu Letní lidé, 1985 |
Rozměr: | 17x23 cm |
Značeno: | signováno a značeno vzadu |
Odhadní cena: | 4000 Kč - 6000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2000 Kč |