Lot No.: | 36 |
Author: | Puchmertl Jaroslav (1916 - 1991) |
Artwork Name: | V pohybu, 70. - 80. léta 20. století |
Dimensions: | 30x20,5 cm |
Signature: | signováno vzadu, opatřeno razítkem sbírky Peter Dressler |
Finish: | pasparta, condition: dobrý |
Origin: | soukromá sbírka na Moravě |
Estimate: | 10000 CZK - 15000 CZK |
Starting Price: | 6500 CZK |