Aukční položka číslo: | 36 |
Autor: | Puchmertl Jaroslav (1916 - 1991) |
Název díla: | V pohybu, 70. - 80. léta 20. století |
Rozměr: | 30x20,5 cm |
Značeno: | signováno vzadu, opatřeno razítkem sbírky Peter Dressler |
V majetku: | soukromá sbírka na Moravě |
Odhadní cena: | 10000 Kč - 15000 Kč |
Vyvolávací cena: | 6500 Kč |