Aukční položka číslo: | 290 |
Autor: | Župník Peter (1961 - ----) |
Název díla: | Erotický dopis, 1995/2001 |
Rozměr: | 19x29 cm |
Značeno: | signováno a značeno vzadu |
Odhadní cena: | 10000 Kč - 12000 Kč |
Vyvolávací cena: | 6500 Kč |