Aukční položka číslo: | 286 |
Autor: | Zawitz W. nakladatelctví Berlín |
Název díla: | Der Adler leitet ihn |
Technika: | kolorovaná litografie |
Rozměr: | 33,5x25,5 cm |
Značeno: | značeno vpředu |
Adjustace: | stav: průměrný |
Odhadní cena: | 1000 Kč - 2000 Kč |
Vyvolávací cena: | 500 Kč |