Aukční položka číslo: | 284 |
Autor: | Wünsche Vilém (1900 - 1984) |
Název díla: | Zátiší s ovocem |
Technika: | olej na lepence |
Rozměr: | 29x44 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Adjustace: | stav: průměrný |
Odhadní cena: | 3000 Kč - 5000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1800 Kč |