Aukční položka číslo: | 274 |
Autor: | Trojan . |
Název díla: | Krajina, 60. léta 20. st |
Technika: | kresba uhlem |
Rozměr: | 31x45 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 800 Kč - 1000 Kč |
Vyvolávací cena: | 600 Kč |