Aukční položka číslo: | 272 |
Autor: | Tereza z Davle (1975 - ----) |
Název díla: | Dlaně, 2001/2010 |
Technika: | bromostříbrná fotografie 2/25 |
Rozměr: | 26x37 cm |
Značeno: | signováno a razítkováno vzadu |
Odhadní cena: | 6000 Kč - 8000 Kč |
Vyvolávací cena: | 3800 Kč |