Aukční položka číslo: | 270 |
Autor: | T?pies Antoni (1923 - 2012) |
Název díla: | Composition, 1967 |
Technika: | originální barevná litografie, vydaná jako příloha art review Derri?re le Miroir (No. 168) |
Rozměr: | 38x83,5 cm |
Značeno: | soupis díla autora (Galfetti 142) |
Adjustace: | Stav: dobrý, dvakrát přeloženo |
V majetku: | soukromá zahraniční sbírka |
Odhadní cena: | 15000 Kč - 25000 Kč |
Vyvolávací cena: | 7000 Kč |