Aukční položka číslo: | 260 |
Autor: | Šlechta Pavel (1953 - ----) |
Název díla: | Vodní svět, 2010 |
Technika: | enkaustika |
Rozměr: | 78x42,5 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 10000 Kč - 12000 Kč |
Vyvolávací cena: | 7000 Kč |