Aukční položka číslo: | 255 |
Autor: | Sůra Jaroslav (1929 - 2011) |
Název díla: | Beran |
Technika: | kombinovaná technika |
Rozměr: | 22x30 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Odhadní cena: | 1000 Kč - 1500 Kč |
Vyvolávací cena: | 300 Kč |