Aukční položka číslo: | 232 |
Autor: | Salajka Jiří (1955 - ----) |
Název díla: | Bez názvu, 2004 |
Technika: | monotyp |
Rozměr: | 49x40 cm |
Značeno: | signováno vpravo dole |
Adjustace: | paspartováno, stav: dobrý |
Odhadní cena: | 3000 Kč - 4000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2500 Kč |