Aukční položka číslo: | 212 |
Autor: | Raszka Tomáš (1983 - ----) |
Název díla: | Marsella, 2014 |
Technika: | digitální fotografie |
Rozměr: | 45x30 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Odhadní cena: | 3000 Kč - 4000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2000 Kč |