Aukční položka číslo: | 209 |
Autor: | Ramos Fidel Valdes |
Název díla: | Krajina Vinales II, 2015 |
Technika: | olej na plátně |
Rozměr: | 62x115 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Adjustace: | blind rám, Stav: dobrý |
Odhadní cena: | 25000 Kč - 45000 Kč |
Vyvolávací cena: | 18000 Kč |