Aukční položka číslo: | 191 |
Autor: | Piekar Pavel (1960 - ----) |
Název díla: | Jihočeská gotika, 2011 |
Technika: | linoryt |
Rozměr: | 65,5x47 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 6000 Kč - 7000 Kč |
Vyvolávací cena: | 5500 Kč |