Aukční položka číslo: | 184 |
Autor: | Neurčený Ukrajinský autor |
Název díla: | Krajina, 1977 |
Technika: | kombinovaná technika, pastel |
Rozměr: | 23x50 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 800 Kč - 1000 Kč |
Vyvolávací cena: | 150 Kč |