Aukční položka číslo: | 149 |
Autor: | Minařík Josef Mathias (1939 - ----) |
Název díla: | Pampelišky, 80. léta 20. století |
Technika: | olej na sololitu |
Rozměr: | 30x20 cm |
Značeno: | signováno vpředu vpravo dole |
Odhadní cena: | 5000 Kč - 10000 Kč |
Vyvolávací cena: | 4000 Kč |