Aukční položka číslo: | 143 |
Autor: | Maschek František (1790 - 1862) |
Název díla: | Portrét, 1849 |
Technika: | olej na plátně |
Rozměr: | 74x60 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Adjustace: | blind rám, Stav: dobrý |
Odhadní cena: | 50000 Kč - 70000 Kč |
Vyvolávací cena: | 12000 Kč |