Aukční položka číslo: | 129 |
Autor: | Kubašta Vojtěch (1914 - 1992) |
Název díla: | Katedrála sv. Víta |
Technika: | litografie |
Rozměr: | 31x21 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 2000 Kč - 3000 Kč |
Vyvolávací cena: | 800 Kč |