Aukční položka číslo: | 115 |
Autor: | Krejbich Daniel (1969 - ----) |
Název díla: | Petanque, 2017 |
Technika: | kombinovaná technika, koláž a kresba |
Rozměr: | 100x70 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 3000 Kč - 4000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2000 Kč |