Aukční položka číslo: | 88 |
Autor: | Katscher Adolf (1881 - 1942) |
Název díla: | Studie aktu, 30. léta 20. století |
Technika: | bromostříbrná fotografie adjustovaná na kartonu |
Rozměr: | 25x22,5 cm |
Značeno: | razítkováno a popsáno vzadu |
Odhadní cena: | 5500 Kč - 8000 Kč |
Vyvolávací cena: | 4000 Kč |