Aukční položka číslo: | 81 |
Autor: | Kadrnožka Dimitrij (1923 - ----) |
Název díla: | Návrh plakátu k filmu Bariéra, 1980 |
Technika: | kombinovaná technika, koláž |
Rozměr: | 48,5x34,5 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 5000 Kč - 6000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2500 Kč |