Aukční položka číslo: | 66 |
Autor: | Jaroš J. F. |
Název díla: | Kompozice světla a stínu dvoukoláku, 1932 |
Rozměr: | 23x29 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 15000 Kč - 20000 Kč |
Vyvolávací cena: | 6000 Kč |