Aukční položka číslo: | 61 |
Autor: | Chmelík Pavel (1947 - ----) |
Název díla: | Březiny, 2005 |
Technika: | akvarel |
Rozměr: | 20x20 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 800 Kč - 1000 Kč |
Vyvolávací cena: | 600 Kč |