Aukční položka číslo: | 54 |
Autor: | Heller Juliane Henriette |
Název díla: | Krajina, konec 19. st. |
Technika: | olej na lepence |
Rozměr: | 17x22,5 cm |
Značeno: | signováno vpředu, značeno vzadu |
Odhadní cena: | 3000 Kč - 4000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1500 Kč |