Aukční položka číslo: | 45 |
Autor: | Hejna Václav (1914 - 1985) |
Název díla: | Abstrakce, 1965 |
Technika: | monotyp |
Rozměr: | 63x29 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 1000 Kč - 1500 Kč |
Vyvolávací cena: | 800 Kč |