Aukční položka číslo: | 41 |
Autor: | Handzelová Jarmila (1939 - ----) |
Název díla: | Orchidej, 1974 |
Technika: | art protis |
Rozměr: | 163x93 cm |
Značeno: | signováno a značeno vzadu |
Odhadní cena: | 8000 Kč - 10000 Kč |
Vyvolávací cena: | 5000 Kč |