Bez názvu, 70. léta 20. století - Artmozaika.eu
Aukční položka číslo: 131
Autor: Štreit Jindřich
Název díla: Bez názvu, 70. léta 20. století
Technika: bromostříbrná fotografie, vintage print
Rozměr: 37,5x28,5 cm
Značeno: signováno vzadu
Adjustace: pasparta, stav: dobrý
Odhadní cena: 15000 Kč - 20000 Kč
Vyvolávací cena: 4000 Kč