Aukční položka číslo: | 34 |
Autor: | Hejna Václav |
Název díla: | Geometrická kompozice, 1968 |
Technika: | frotáž |
Rozměr: | 70x95 cm |
Značeno: | signováno vpředu vpravo dole |
Adjustace: | rám, stav: mírně poškozeno |
Odhadní cena: | 8000 Kč - 10000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2000 Kč |