Geometrická kompozice, 1968 - Artmozaika.eu
Aukční položka číslo: 34
Autor: Hejna Václav
Název díla: Geometrická kompozice, 1968
Technika: frotáž
Rozměr: 70x95 cm
Značeno: signováno vpředu vpravo dole
Adjustace: rám, stav: mírně poškozeno
Odhadní cena: 8000 Kč - 10000 Kč
Vyvolávací cena: 2000 Kč