Aukční položka číslo: | 26 |
Autor: | Hapl Václav |
Název díla: | Ježíš Kristus, 70. léta 20. století |
Technika: | barevná fotografie |
Rozměr: | 19x24,5 cm |
Značeno: | razítkováno vzadu |
Odhadní cena: | 1500 Kč - 2000 Kč |
Vyvolávací cena: | 300 Kč |