Aukční položka číslo: 26
Autor: Hapl Václav
Název díla: Ježíš Kristus, 70. léta 20. století
Technika: barevná fotografie
Rozměr: 19x24,5 cm
Značeno: razítkováno vzadu
Adjustace: stav: dobrý
Odhadní cena: 1500 Kč - 2000 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč