Aukční položka číslo: | 204 |
Autor: | Straka Bohumil |
Název díla: | Akt, 60. léta 20. století |
Rozměr: | 49,5x40,5 cm |
Značeno: | stav: mírně poškozeno |
Odhadní cena: | 2000 Kč - 3000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |