Aukční položka číslo: | 198 |
Autor: | Růžička Drahomír Josef (1870 - 1960) |
Název díla: | New York, 20. / 90. léta 20. století |
Rozměr: | 19,5x18 cm |
Značeno: | stav: dobrý |
Odhadní cena: | 5000 Kč - 7000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |